بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت

کاربرد پی آر پیPRP در زیبایی

پلاکتها چگونه سبب جوانسازی میشوند؟
بهمن ۳, ۱۳۹۷
فاصله زمانی لازم جهت انجام پی آر پی PRP، در سنین و بیماری های مختلف
بهمن ۳, ۱۳۹۷

پی آر پی یا پلاسما درمانی هم برای پیشگیری از پیری و هم برای بهبود و جوانسازی پوست صورت گردن و دست که بعلت افزایش سن و یا نور آفتاب دچار چین چروک، تغییر رنگ، شلی و افتادگی شده اند به کار می رود.
پی آر پی یا پلاسما درمانی برای جوانسازی اطراف چشم ها و پلکها , که سبب کاهش چین و چروک و کاهش سیاهی و کبودی اطراف چشم می شود. در ترکیب با تزریق چربی باعث ماندگاری بیشتر چربی در بافت میشود .
پی آر پی یا پلاسما درمانی باعث کاهش اسکارهای خفیف محل جوش و جای زخم می شود .
پی آر پی یا پلاسما درمانی برای درمان ریزش و کم پشت شدن موها و تا حدودی طاسی، روش موثری است . پی آر پیPRP عمر موها را طولانی کرده , باعث تقویت فرآیند ترمیم پذیری در موهای آسیب دیده شده و تحریک وتقویت شکل ، قوام و کیفیت در موهای به خواب رفته یا کوچک و کرکی را سبب میشود .پی آر پی PRP به هیچ وجه جایگزین پیوند مو نمی باشد و می توان پیوند مو را همراه با پی ار پی PRP انجام داد ونتایج بهتری بدست آورد.

همچنین پس از لیزرهای لایه برداری و مواردی از این قبیل میتوان پی آر پی را روی پوست اسپری نمود تا روند ترمیم پوست تسریع شود.

تلفیق مزوتراپی و پی آر پی بر حسب مورد، باعث پاسخ دهی بهتر درمان میشود.

cellwik
cellwik
Cellwik ، prp ، پی آر پی ، سل ویک ، پوست ، مو ، زیبایی ، کیت پی آر پی ، پکیج پی آر پی ، پی ار پی ، پکیج PRP ، کیت PRP ، ارتوپدی ، کرم ، فیلر ، ژل ، گرافت ، ارتوپد ، اسکار ، پلاکت ، پوست و مو ، جای زخم ، چانه ، خون ، زانو ، زخم ، کیت ، پکیج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *