بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت

فاصله زمانی لازم جهت انجام پی آر پی PRP، در سنین و بیماری های مختلف

کاربرد پی آر پیPRP در زیبایی
بهمن ۳, ۱۳۹۷
ترکیب پی آر پی با سایر درمانهای زیبایی
بهمن ۳, ۱۳۹۷

پیش از ۳۰ سالگی:
تزریق پی آر پیPRP در این سنین به صورت سالیانه، جهت پیشگیری از پیری زودرس پوست توصیه می شود. در این سنین، به دنبال تزریق مکرر پی آر پی PRP دیده شده که میزان پیری پوست به ازای هر ده سال افزایش سن، در شرایط مطلوب بیش از ۳ تا ۴ سال نبوده است.

در سنین ۳۰ تا ۴۰ سالگی:
تزریق پی آر پی PRP به صورت ۶ ماه یک بار در این سنین، همراه با به کارگیری سایر روش های جوان سازی، روش مطلوبی است. علت این است که در این سنین، شروع خطوط و چین و چروک های ریز در پوست صورت اتفاق می افتد و تزریق پی آر پی PRP به طور جدی جهت درمان و جلوگیری از پیشرفت آن ها تأثیرگذار خواهد بود.

در سنین ۴۰ تا ۵۰ سالگی:
در این سنین، تزریق پی آر پیPRP برای سه جلسه به فاصله ۳ ماه از یکدیگر در شروع جوان سازی پوست لازم است و سپس، در صورت پاسخدهی مطلوب بعد از این سه جلسه، انجام پی آر پی PRP به صورت سالیانه روش نگهدارنده خوبی خواهد بود.

در سنین بالای ۵۰ سال:
از آن جایی که در این سنین، پلاکت ها ممکن است دارای کارایی مطلوبی جهت کمک به جوان سازی پوست نباشند، توصیه می شود که ابتدا مشاوره ای دقیق با پزشک در خصوص صحت و سلامت پلاکت های بیمار و نیز، ارزیابی تعداد مطلوب این سلول های ارزشمند در خون وی انجام شود و سپس در مورد استفاده از این روش همراه با روش های ترکیبی دیگر، مانند: بوتاکس تراپی، ژل تراپی، تزریق چربی، مزوتراپی و مراقبت های دوره ای پوستی همراه با دارودرمانی قوی بر روی پوست وی، تصمیم گیری گردد.

توجه: با وجود این که جهت جوانسازی پوست در سنین مختلف، می توان بر طبق پروتکل های فوق عمل کرد، ولی بعضی منابع، بدون توجه به سن، انجام تزریق پی آر پی PRP را در سه نوبت، یعنی یک بار در بدو مراجعه، یک بار دو ماه بعد از اولین مراجعه و یک بار نیز چهار ماه بعد از اولین مراجعه لازم دانسته و سپس تکرار این تزریق سه گانه را به صورت سالیانه توصیه نموده اند.

cellwik
cellwik
Cellwik ، prp ، پی آر پی ، سل ویک ، پوست ، مو ، زیبایی ، کیت پی آر پی ، پکیج پی آر پی ، پی ار پی ، پکیج PRP ، کیت PRP ، ارتوپدی ، کرم ، فیلر ، ژل ، گرافت ، ارتوپد ، اسکار ، پلاکت ، پوست و مو ، جای زخم ، چانه ، خون ، زانو ، زخم ، کیت ، پکیج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *