بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت

ترکیب پی آر پی با سایر درمانهای زیبایی

فاصله زمانی لازم جهت انجام پی آر پی PRP، در سنین و بیماری های مختلف
بهمن ۳, ۱۳۹۷
ملاحظات پزشکی پی آر پی PRP
بهمن ۳, ۱۳۹۷

بدلیل قابلیتی که پی آر پی در تحریک سلولها به تکثیر و ساخت عروق خونی دارد، علاوه بر اینکه به تنهایی انجام میشود، معمولا با سایر روشهای درمانی نیز بصورت ترکیبی بکار میرود.
درمانهایی که بطور معمول با پی آر پی تلفیق میشوند عبارتند از:

ساب سیژن:
حین ساب سیژن بافت تخریب میشود و بیشترین میزان نتیجه گیری از ترکیب با پی آر پی در این روش است. پی آر پی به ساخت سریع تر و بیشتر سلولهای جدید کمک میکند و با تحریک ساخت عروق ریز ماندگاری بافت ظریف تشکیل شده را بیشتر میکند.

تزریق نخ کلاژنساز:
در این روش بهترین زمان پی آر پی حین تزریق نخ میباشد ولی حتی پس از گذشت دوماه نیز نتایج کلاژنسازی بطور چشمگیری بیشتر است.

لیفت با نخ:
اگر پس از لیفتینگ با نخ بویژه در طی یک ماه اول، از تزریق پی آر پی در محل نخهای کاشته شده استفاده شود،به سرعت کلاژنسازی و نیز حجم کلاژن ساخته شده خواهد افزود.

تزریق چربی:
سلول های چربی را می توان با پی آر پی PRP مخلوط و سپس در محل های مورد نظر تزریق نمود. این اقدام موجب تحریک رگ سازی شده و به دنبال آن، منجر به زنده ماندن سلول های چربی و پیوند خوردن آن ها با بافت های اطرافشان می شود. با این عمل، ماندگاری نتایج درمان، ۲ تا ۳ برابر افزایش یافته و نتایج حاصله زیباتر و ماندگارتر میگردد.

کاشت مو:
موهای برداشت شده از سر که باید در جاهای خالی کاشت شوند، در مدت زمانی که در خارج از بدن آن ها قرار داشته، در داخل سرم نرمال سالین نگه داشته شده است که اگر به جای این محلول، از پی آر پی PRP تهیه شده از بیمار استفاده شود، ماندگاری موهای کاشت شده در آینده بسیار بیش تر خواهد بود. هم چنین، انجام تزریق پی آر پی PRP به صورت دوره ای، در محل موهای کاشت شده در گذشته، می تواند به ماندگاری آن ها کمک روزافزونی بنماید.

میکرونیدلینگ:
حین میکرونیدلینگ میلیونها کانال ریز در سطح پوست ایجاد میشود که معمولا از پخش داروی مزوتراپی روی کانالها استفاده میشود. ولی تحقیقات اخیر نشان داده که استفاده از پی آر پی بجای مزوتراپی نتایج درخشانتری در نتیجه کار داشته است.

cellwik
cellwik
Cellwik ، prp ، پی آر پی ، سل ویک ، پوست ، مو ، زیبایی ، کیت پی آر پی ، پکیج پی آر پی ، پی ار پی ، پکیج PRP ، کیت PRP ، ارتوپدی ، کرم ، فیلر ، ژل ، گرافت ، ارتوپد ، اسکار ، پلاکت ، پوست و مو ، جای زخم ، چانه ، خون ، زانو ، زخم ، کیت ، پکیج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *